Szanowni Państwo

  Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sezon 2018/2019:

Szybki i profesjonalny skup zbóż, rzepaku i roślin strączkowych w Elewatorze Jabłowo.

  • Skup całodobowy - elastyczne godziny pracy Elewatora - dostosowujemy się do sytuacji na polach i postępu żniw - w razie konieczności przyjęcie odbywa się całodobowo.
  • Bez kolejek – uruchomiliśmy wygodny system awizacji dostaw dzięki czemu czas oczekiwania na rozładunek został skrócony do niezbędnego minimum (próbobranie, analiza i rozładunek)  - producent rolny od teraz wie kiedy przyjedzie i wyjedzie z elewatora.
  • Pewna analiza jakościowa – pracujemy według światowych standardów, nasze analizy jakościowe poddawane są regularnej weryfikacji przez Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego w Warszawie, pracujemy na światowej klasy sprzęcie laboratoryjnym FOSS Infratec 1241 który wykorzystywany jest także przez zakłady produkcyjne branży rolnej oraz laboratoria specjalistyczne wykonujące analizy jakościowe w portach.
  • Umowy handlowe – oferujemy już teraz możliwość zagwarantowania ceny skupu płodów rolnych ze żniw 2018 w umowie sprzedaży. Umowy handlowe zawieramy przez cały rok w oparciu o bieżące ceny transakcyjne na rynkach światowych. Ogólne warunki umów zakupu płodów rolnych (OWZ do pobrania)
  • Odbiór plonów z magazynu rolnika - kupujemy także płody rolne z odbiorem z Państwa magazynów! W przypadku większych partii zbóż, które zdecydują Państwo złożyć po żniwach we własnych magazynach, oferujemy umowy handlowe obejmujące przeprowadzenie kompleksowych analiz laboratoryjnych Państwa towaru w magazynie, zakup tych towarów z odbiorem natychmiastowym lub też odbiorem późniejszym.
  • Umowa składu - oferujemy usługi składowania zbóż i rzepaku w naszym elewatorze. Składowanie u nas to gwarancja utrzymania parametrów jakościowych i swoboda podejmowania decyzji o terminie sprzedaży. Doprowadzamy zboże i rzepak do parametrów technologicznych zapewniających bezpieczeństwo składowania i pozwalających na uzyskanie lepszych cen sprzedaży. Dla producentów rolnych mamy preferencyjne warunki cenowe naszych usług!

 

 

 

 

 

 

 

rzetelna_firma