Przyjęcie zbóż/rzepaku w Elewatorze Jabłowo szybko, komfortowo, bezpiecznie i bez kolejek!


                                                                     Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż mając na uwadze Państwa wygodę dążymy do skrócenia czasu obsługi podczas przyjęcia i wydania płodów rolnych w naszym elewatorze w Jabłowie. W tym celu uruchomiliśmy system awizacji dostaw/odbiorów. Rozwiązanie to pozwoli Państwu zaoszczędzić czas, który jest tak cenny zwłaszcza w trakcie żniw. W dowolnym, najbardziej wygodnym momencie, awizują Państwo dostawy do elewatora wskazując co, kiedy i jaką orientacyjną ilość planujecie dostarczyć. System awizacji poprawi nie tylko komfort pracy producentów rolnych (wiem kiedy jadę do elewatora i kiedy wyjadę) ale i bezpieczeństwo na drogach dojazdowych (brak kolejek). Harmonogram dostaw będzie tak ustawiony, iż dostawy będą odbywać się płynnie i bez zbędnych przestojów.

System jest dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. W związku z tym zapraszamy naszych Klientów do wypełnienia formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem:

                            http://awizacje.elewatorjablowo.pl/Rejestracja

Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo potwierdzenie drogą mailową lub telefoniczną o aktywacji konta użytkownika. Od tego momentu będą mogli Państwo samodzielnie awizować dostawy do naszego elewatora pod adresem:

                            http://awizacje.elewatorjablowo.pl

 
Instrukcja rejestracji/awizacji poniżej do pobrania.

 

 W przypadku jakichkolwiek pytań/problemów z rejestracją służymy

 pomocą i  zapraszamy do kontaktu z:

 Angelika Skoczek  – tel. 603 212 277, E-mail: logistyka@elewatorjablowo.pl

 

 

 

 

 

 

 

rzetelna_firma